אספקת גז בבניינים משותפים: תשובות לכל השאלות

אספקת גז בבניינים משותפים: תשובות לכל השאלות

מעוניינים להתחבר לאספקת גז קבועה בבניין משותף? ובכן, כיום נהוג לבצע את האספקה באמצעות צובר גז. בנוסף, עליכם לקבל הצעת מחיר משתלמת, שכן מדובר באפשרות לא רק לחיסכון קטן בטווח קצר, אלא לחיסכון משמעותי בטווח ארוך. חברת דלק גז עם כל המידע על אספקת גז בבניינים משותפים. ובכן, שתפו את הבשורה עם השכנים.

לצובר גז בבית משותף יש כמה יתרונות ביחס למכלי הגז הניידים (‘בלוני הגז’).

מבחינת הצרכן הפרטי, מרגע שיש צובר גז מרכזי לא צריך להזמין גז מבעוד מועד ולא להחליף בין המכלים, ככל שהדברים אמורים בו, תמיד תהיה לו אספקה רציפה של גז. בנוסף, לכל דירה יש מונה גז משלה, כך שהתשלום הוא רק על הגז שנצרך בפועל; ומכיוון שהצובר לרוב סמוי וחפור מתחת לקרקע סביבת הבניין תהיה אסתטית ובטוחה יותר.

זה תלוי. יש מקרים בהם לבניין תהיה תשתית לצובר שמספק גז רק ליחידות הדיור שבבניין ויש מקרים בהם צובר אחד משרת כמה בניינים סמוכים.

דרושה הסכמה של רוב הדיירים בבניין, או בכמה בניינים אם הצובר משרת יותר מבניין אחד. חשוב לציין כי אין צורך ברוב מיוחס ומספיק רוב של דייר אחד כדי להכריע. זו ההזדמנות להביא הצעה משתלמת בפני ועד הבית. צרו איתנו קשר.

לא. האחריות לתחזוקה היא כל כולה על ספק הגז, כולל מילוי הצובר לפני שהוא מתרוקן ועריכה של בדיקות בטיחות תקופתיות. עם זאת, חשוב שהדיירים יגלו עירנות ושנציגי הוועד יהיו מעת לעת בקשר עם חברת הגז.

קיימת תפיסה מוטעית שעלות הגז בבלונים בהכרח זולה יותר מעלות הגז בצובר. האמת היא שמאז הרפורמה במשק הגז ופתיחת השוק לתחרות, אין עלות גז אחידה, וכל חברת גז רשאית לנהל מדיניות מחירים משלה.

למשל, לאחרונה  נערכה בדיקה השוואתית בין 5 חברות הגז המרכזיות, שבחנה את עלות הגז לצרכן שמחובר לצובר מרכזי. מהבדיקה עלה שעלות הגז מצובר זולה בעד 30% פחות ביחס לארבע החברות האחרות. מה, לא תחסכו? השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר מותאמת אישית עבורכם.

שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה

  iconתהליך הצטרפות

  • 1

   חתימות

   מקבלים מאיתנו טופס חתימה דיגיטלית ומחתימים רוב מבעלי הדירות בבניין
   (51% לפחות)

   arrow
  • 2

   תיאום ומעבר

   מהשלב הזה חברתנו תטפל בכל התהליך עבורכם, תתאם תאריך מעבר מול הספק היוצא, תבצע בדיקות בטיחותיות בכל דירה ותחליף את כל המונים לחדשים – והכל ללא עלות!

   arrow
  • 3

   סיום

   מזל טוב, החל מיום המעבר תשלמו מחיר של עד 30% פחות מהמחיר הקודם

   arrow

  לקבלת הצעת מחיר
  למעבר בניין