אספקת גז לבתי מלון – חיסכון בהוצאות, שדרוג השירות

אספקת גז לבתי מלון – חיסכון בהוצאות, שדרוג השירות

תפעול בית מלון צורך הרבה מאוד אנרגיה: תאורה, מיזוג, הסקה, חימום מים, תפעול מטבח, מכבסה ועוד. במציאות הנוכחית בה מחירי החשמל מאמירים משנה לשנה ייעול משק האנרגיה בבית המלון עשוי לחסוך אלפי שקלים בתפעול השנתי השוטף. לפניכם כתבה בנושא אספקת גז לבתי מלון.

 

 

הטמעת מערכות גז בבתי מלון תורמת להתייעלות האנרגטית

אחת הדרכים בהן בתי מלון יכולים להתייעל אנרגטית היא הטמעת מערכות שעובדות על גז. גפ”ם (‘גז פחמני מעובה’ המוכר יותר כ’גז בישול’ או ‘גז ביתי’) הוא מקור אנרגיה פחות מזהם, ובגלל שמרבית המערכות שעושות שימוש בגז פועלות רק כאשר הצרכן משתמש בהן ישירות (ראו בהמשך פירוט על מערכת חימום מים בגז) הן גם חסכוניות יותר ביחס לאלטרנטיבה החשמלית.

 

בנוסף, חשוב לציין כי בשונה ממשק החשמל שמתנהל על פי תעריף אחיד וקבוע, במשק הגז התחרותי, ספקים שונים מציעים אספקת גז לבתי מלון בעלות שונה לצרכן וההבדלים עלולים להיות משמעותיים. לכן, לפני שבוחרים ספק גז לבית מלון מומלץ לערוך סקר שוק ולקבל הצעות מכמה ספקים.

 

אנחנו בדלק גז, שמנו לעצמנו כמטרה לספק גז לסקטור הפרטי והעסקי בעלות הכי נמוכה שניתן.

 

חימום מים מהיר בגז לשיפור חוויית האורח

כשמדברים על הטמעת מערכות גז מתקדמות בבתי מלון, הדוגמה המובהקת ביותר היא הטמעה של מערכת חימום מים בגז. בעוד מערכות חשמליות דורשות הפעלה מוקדמת של גוף חימום, כך שהן ‘זוללות’ הרבה אנרגיה ולא מספקות רציפות של מים חמים, מערכת חימום מים בגז מחממת את המים ישירות בצנרת. הדבר נעשה באמצעות מצת חימום עוצמתי שהפעלתו מסונכרנת עם סיבוב ידית המים בברז: המערכת מתחילה לעבוד כשהברז נפתח ומפסיקה כשהברז נסגר.

 

בסופו של יום, בתי מלון שעברו למערכות חימום מים בגז שיפרו את חוויית הלקוח לאורחים וגם חסכו כסף. חברת דלק גז מתמחה בהתקנה של מערכות כאלה במגזר הפרטי והעסקי כאחד ובכלל זה התקנת מערכות גז לחימום מים מהיר בבתי מלון.

 

אופטימיזציה של המערכת ושירות מעולה

ערך מוסף משמעותי נוסף שמספקת דלק גז הוא סקר טכני כולל שניתן ללקוחות חדשים מהמגזר העסקי, כחלק ממעטפת השירות שהחברה מציעה. הסקר בודק בנפרד כל מערכת גז ומאפשר לאתר בעיות בתשתית ההולכה ולמנוע תקלות בעוד מועד. כמו כן, הוא מאפשר את ייעול המערכת ותכנון אינטגרציה של מערכות גז חדשות לבית המלון, כמו למשל מערכת לחימום מים מהיר בגז.

 

מעטפת השירות המקצועית שמציעה דלק גז בא לידי ביטוי גם בהתחייבות שלה לרצף אספקה, זמינות גבוהה ותגובה מהירה במקרה של תקלות, וכן לוקחת על עצמה את ההתנהלות מול ספק הגז הקודם במידה שנדרש ניוד, לרבות התאמות התשתית הדרושות.

 

כמובן ששירותי הגז לבתי מלון לא כוללים רק חימום מים, אלא כמובן אספקת גז לבישול למטבח המלון ולחדר האוכל. לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית עבורכם – צרו איתנו קשר ונציג אישי יעמוד לשירותכם.

 

שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה

  iconתהליך הצטרפות

  • 1

   חתימות

   מקבלים מאיתנו טופס חתימה דיגיטלית ומחתימים רוב מבעלי הדירות בבניין
   (51% לפחות)

   arrow
  • 2

   תיאום ומעבר

   מהשלב הזה חברתנו תטפל בכל התהליך עבורכם, תתאם תאריך מעבר מול הספק היוצא, תבצע בדיקות בטיחותיות בכל דירה ותחליף את כל המונים לחדשים – והכל ללא עלות!

   arrow
  • 3

   סיום

   מזל טוב, החל מיום המעבר תשלמו מחיר של עד 30% פחות מהמחיר הקודם

   arrow

  לקבלת הצעת מחיר
  למעבר בניין