אספקת גז למסעדות – חיסכון חשוב בהוצאות הקבועות

אספקת גז למסעדות – חיסכון חשוב בהוצאות הקבועות

עבור מסעדות רבות, השימוש בגז אינו בגדר פריבילגיה אלא חלק מהותי ממערך (והוצאות) התפעול. יש מעט מאוד מסעדות בהן הכיריים לא פעילות לאורך רוב שעות הפעילות, ועבור שף מקצועי שמכבד את המקצוע, כיריים חשמליות לרוב אינן אופציה.

 

היום, בעידן הפוסט קורונה, אחרי שנה בה עסקי המסעדנות בישראל ספגו מכה קשה, המסעדות שכן שרדו את המשבר מבינות שבאקלים הנוכחי הורדת התקורות השוטפות היא מפתח להישרדות בענף הזה.

 

בהקשר הזה לעלות הגז יש משמעות רבה ובחירה בספק גז שמציע גז בעלות נמוכה עשויה להיות מגולמת בחיסכון של אלפי שקלים בשנה. דלק גז שמה לה כמטרה להיות הספק הזה עבור המסעדות בעידן הפוסט קורונה באמצעות אספקת גז קבוע במחיר משתלם ואטרקטיבי.

 

 

שירות זמין ששם את צרכי המסעדנים במרכז

מסעדה ללא גז היא כמו מכונית ללא דלק. עבור חלק ניכר מהמסעדות, השבתת גריל הגז או הכיריים שקולה להשבתת המסעדה. כאשר בבית אנחנו נתקעים יום-יומיים ללא גז, מדובר במטרד לא נעים – עבור מסעדה, כל יום ללא גז משמעו יום ללא פעילות.

 

לכן, מעבר לעלות הגז, ספק גז למסעדה חייב להיות אמין, בעל מערך שירות זמין, שיודע לתת מענה מקצועי לכל שעות היממה, הן כאשר נדרשת אספקת גז והן כאשר יש תקלות במערכת הגז.

 

לאורך שנים ארוכות שוק הגז בישראל היה שוק שקשה מאוד להתנייד בו בין חברות, מרבית הצרכנים היו בבחינת ‘לקוחות שבויים’ וחברות הגז לא יצאו מגדרן כדי לתת מענה מהיר.

 

דלק גז נכנסה לשוק בעקבות הרפורמה בענף הגפ”ם ומראש מגיעה עם DNA ארגוני, שתודעת השירות היא מרכיב משמעותי ממנו. העובדה שמדובר בחברת בת של ענקית האנרגיה דלק, מאפשרת לדלק גז לתת לצרכנים בסקטור העסקי לא רק מחירים מיוחדים, אלא גם יחס מיוחד.

 

גז למסעדות – החשיבות של ייעוץ מקצועי ואופטימיזציה של מערכת הגז

כחלק ממעטפת השירות לבעלי מסעדות, וללא כל תוספת תשלום, דלק גז מציעה לערוך עבורם סקר טכני כולל במסגרתו נבדקת כל המערכת. בדיקה זו תאתר בעוד מועד התהוות של תקלות או בעיות בטיחות והיא גם תסייע למסעדה לייעל את צריכת הגז ולבצע אופטימיזציה שתהפוך את העבודה השוטפת ליותר יעילה וגם תחסוך גז (וכסף).

 

דלק גז תתקין עבור כל מסעדה את התשתיות הדרושות ותציע מגוון ופתרונות ומערכות להובלה ואספקה של גז. כאן המקום לציין שבמידה שיש למסעדה ספק גז אחר ובעל המסעדה חושש או מתקשה מהניוד, דלק גז לוקחת על עצמה להסדיר את כל ענייני הניוד, תוך שמירה על רציפות ההספקה וללא כל עלות ללקוח.

 

 

מעוניינים לחסוך בעלות השוטפת של אספקת גז למסעדה? צרו איתנו קשר ונשמח להעביר הצעת מחיר מותאמת אישית עבורכם.

שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה

  iconתהליך הצטרפות

  • 1

   חתימות

   מקבלים מאיתנו טופס חתימה דיגיטלית ומחתימים רוב מבעלי הדירות בבניין
   (51% לפחות)

   arrow
  • 2

   תיאום ומעבר

   מהשלב הזה חברתנו תטפל בכל התהליך עבורכם, תתאם תאריך מעבר מול הספק היוצא, תבצע בדיקות בטיחותיות בכל דירה ותחליף את כל המונים לחדשים – והכל ללא עלות!

   arrow
  • 3

   סיום

   מזל טוב, החל מיום המעבר תשלמו מחיר של עד 30% פחות מהמחיר הקודם

   arrow

  לקבלת הצעת מחיר
  למעבר בניין