גז לעסקים – חיסכון הכרחי בימי פוסט קורונה

גז לעסקים – חיסכון הכרחי בימי פוסט קורונה

בימי פוסט-קורונה הרבה מאוד עסקים בישראל נאלצים להדק את החגורה ולחסוך. הורדת התקורות של העסק היא צורך מתבקש וזה אומר בין היתר גם חיסכון בהוצאות האנרגיה. עבור עסק שגפ”ם מהווה מרכיב משמעותי בתמהיל האנרגיה שלו (כמו למשל מסעדה, מכבסה או מפעל תעשייתי שעושה שימוש בגז), ספק שמציע מחיר מופחת על הגז יחסוך לעסק אלפי שקלים בשנה.

 

דלק גז מציעה שירותי אספקת גז לעסקים – בסטנדרט חדש – מחירים אטרקטיביים במיוחד, לצד שירות וליווי מקצועי. צרו איתנו קשר לקבלת ייעוץ מקצועי וקבלת הצעה לאספקת גז לעסק בהתאמה אישית עבורכם.

 

 

פתרונות משתלמים וירוקים

אספקת גז במחירים סופר-אטרקטיביים היא אחד הדברים שמאפיינים את חברת דלק גז, שקיבלה החלטה אסטרטגית לספק לצרכניה, במגזר הפרטי והעסקי כאחד, פתרונות גז מתקדמים בעלות משתלמת במיוחד.

 

כשזה מגיע לשימושים תעשייתיים, מעבר למערכות אנרגיה מבוססות גז יכול לא רק לחסוך ולייעל את הוצאות האנרגיה, אלא גם להפחית את רמת המזהמים שנפלטים במהלך תהליך הייצור. מאחר ובשנים האחרונות עסקים ותעשיות רבים פועלים בגישה של ‘אחריות תאגידית’, מעבר לשימוש בגז והעדפתו על פני דלקים מזהמים, כמו סולר, מסייע להם לעמוד ביעדי התקינה הירוקה.

 

חברה אמינה עם גב

כשמדובר בבחירת ספק של גז לעסקים, חשוב למלא אחר שני ערכים מרכזיים (לצד המחיר): אמינות וזמינות. ‘להיתקע’ יומיים בלי גז בבית זה מאוד לא נעים, אבל עבור עסק שתלוי באספקת גז רציפה כדי לייצר או לספק שירות, מדובר באסון שעשוי להשבית את המערך התפעולי.

 

לכן, אספקה רציפה של גז וזמן תגובה קצר לתקלות הם מרכיבים קריטיים בבחירת הספק. בדלק גז פועלים לספק את הגז במועד ובכל מקרה בו המערכת תזדקק לטיפול יגיע טכנאי בנוהל של תגובה מהירה.

 

יתרון משמעותי נוסף שיש לדלק גז ביחס לחלק מהשחקניות האחרות בענף הגפ”ם הוא העובדה שהיא חלק מקבוצת דלק הגדולה. עובדה זו מעניקה לה איתנות ואורך נשימה תפעולי, ומעניקה ללקוחות החברה הרבה שקט נפשי.

 

מעבר חלק וייעוץ טכני מקצועי

ערך מוסף נוסף שמספקת דלק גז ללקוחות הסקטור העסקי טמון בייעוץ המקצועי שהחברה מבצעת ללא עלות עבור לקוחות חדשים. מדובר בחלק ממעטפת השירות המובנית של דלק גז וכלי חשוב שמאפשר לעסק לקבל תמונת מצב עדכנית על מצב התשתית ולבדוק אם העסק מקבל את מענה הגז האופטימלי עבורו. הסקר מאפשר לדלק גז לייעל את השירות עבור הלקוח ולהציע לו פתרונות התפורים על פי צרכיו ומידותיו.

 

כאן המקום לציין שבכל מקרה בו נדרשת החלפת ספק קודם, דלק גז לוקחת על עצמה את ההתנהלות מול הספק ומשחררת את הלקוח מהצורך ‘לרדוף’ אחרי הספק ולטבוע בבירוקרטיה.

 

לקבלת הצעה מותאמת אישית צרו איתנו קשר או השאירו פרטים כאן באתר ונחזור אליכם בהקדם.

שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה

  iconתהליך הצטרפות

  • 1

   חתימות

   מקבלים מאיתנו טופס חתימה דיגיטלית ומחתימים רוב מבעלי הדירות בבניין
   (51% לפחות)

   arrow
  • 2

   תיאום ומעבר

   מהשלב הזה חברתנו תטפל בכל התהליך עבורכם, תתאם תאריך מעבר מול הספק היוצא, תבצע בדיקות בטיחותיות בכל דירה ותחליף את כל המונים לחדשים – והכל ללא עלות!

   arrow
  • 3

   סיום

   מזל טוב, החל מיום המעבר תשלמו מחיר של עד 30% פחות מהמחיר הקודם

   arrow

  לקבלת הצעת מחיר
  למעבר בניין