התקנת גז בבית פרטי: שאלות שכדאי לשאול

התקנת גז בבית פרטי: שאלות שכדאי לשאול

מעוניינים לבצע התקנת גז בבית פרטי? בנכס חדש או ישן? ובכן, התקנת גז זה תמיד נושא המעורר שאלות רבות.

 

כיצד מתבצעת אספקת הגז, איך מתחברים ואיך מקבלים הצעת מחיר מותאמת אישית. ובכן, אנחנו בדלק גז עם תשובות לכל השאלות הנפוצות.

בוודאי. אין שום סיבה שגם דיירים בבתים (או דירות) בהן אין תשתית של צובר גז או חיבור קודם למיכל, לא יהנו מכל היתרונות שהגפ”ם (‘גז הבישול’) מספק. הטכנאים של דלק גז ערוכים לא רק לחבר ולספק לכם מכלי גז לתשתית קיימת, אלא גם לפרוס ולהתקין עבורכם צנרת גז ונקודות חיבור חדשות.

השימוש בגפ”ם בבתים פרטיים נפוץ בכל העולם לבישול וחימום כבר למעלה ממאה שנה. אמנם גז הוא חומר נדיף ודליק (ללא תכונות אלו לא היה ניתן להשתמש בו לבישול וחימום), אך כאשר המתקין את התשתית ומספק את הגז הוא גורם מקצועי ומורשה, כמו למשל חברת דלק גז, הסיכוי לתאונות נמוך מאוד.

 

כחלק מהנהלים, דלק גז עורכת בדיקות תקופתיות ומעמידה לרשות הדיירים מוקד חירום שפועל 24 שעות ביממה. בשורה התחתונה השימוש בגפ”ם גורר פחות תאונות מאשר השימוש ברשת החשמל.

דלק גז מספקת ללקוחותיה גז ביתי למגוון מטרות: בישול (באמצעות כירי הגז במטבח או חיבור לגריל גז), חימום (באמצעות תנורים שעובדים על גז) ואפילו מערכת לחימום מים בגז מהיר, מיידי וללא הגבלה בשם חםגז.

בהחלט. דלק גז תשמח להתקין בכל נכס – בנייני מגורים, דירות, נכסים פרטיים וכו’ – את כל נקודות הגז הדרושות. כך, בנוסף לנקודת הגז המסורתית במטבח, ניתן להתקין נקודות גז לתנור ואפילו חיבור במרפסת לטובת גריל גז. צרו קשר לביצוע התקנת גז בבית פרטי.

בעקבות הרפורמה בתחום הגז הביתי הענף הפך להיות יותר תחרותי מבעבר. כיום, קל להתנייד ולהחליף לספק שייתן לכם את המעטפת השירותית הכי מתאימה והכי משתלמת עבורכם.

 

אם אתם רוצים להחליף ספק ולהתקדם לדלק גז, כל מה שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר, למלא טופס מקוון והמקצוענים של דלק גז יסדירו את המעבר אל מול הספק הקודם ותוך 15 ימי עסקים (שהם 21 יום בפועל) יתאמו לכם ביקור של טכנאי שיבצע את ההחלפה תוך יום אחד – כך שמבחינתכם אספקת הגז תהיה רציפה.

ממש לא. בשונה ממרבית החברות, דלק גז קיבלה החלטה אסטרטגית והיא לא גובה פיקדון מלקוחותיה.

 

יתרה מזו, אם החלטתם לעבור אליה מספק אחר והוא מערים קשיים בהחזרת הפיקדון, דלק גז תיקח את ההתחשבנות עם הספק הקודם על עצמה ותעניק לכם זיכוי על עלות הגז בגובה הפיקדון. המשמעות היא שבפועל אחרי המעבר תיהנו מ-3 עד 6 חודשים של אספקת גז בחינם.

שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה

  iconתהליך הצטרפות

  • 1

   חתימות

   מקבלים מאיתנו טופס חתימה דיגיטלית ומחתימים רוב מבעלי הדירות בבניין
   (51% לפחות)

   arrow
  • 2

   תיאום ומעבר

   מהשלב הזה חברתנו תטפל בכל התהליך עבורכם, תתאם תאריך מעבר מול הספק היוצא, תבצע בדיקות בטיחותיות בכל דירה ותחליף את כל המונים לחדשים – והכל ללא עלות!

   arrow
  • 3

   סיום

   מזל טוב, החל מיום המעבר תשלמו מחיר של עד 30% פחות מהמחיר הקודם

   arrow

  לקבלת הצעת מחיר
  למעבר בניין