חימום מים מהיר ומיידי – הסוף לעידן הדלקת הדוד

חימום מים מהיר ומיידי – הסוף לעידן הדלקת הדוד

“תגיד, הדלקת את הדוד? יש מים חמים?”
“כן! לפני 20 דקות”
“אז למה המים קפואים?!”

 

הדיאלוג הזה, חוזר על עצמו בצורה כזו או אחרת, במאות אלפי בתים בישראל מדי חורף. חוק מרפי קובע שכל ניסיון להעריך כמה מקלחות ניתן להפיק מדוד לפני שצריך להדליק אותו פעם נוספת נדון לכישלון. בסופו של דבר, תמיד יהיה בן משפחה אומלל שימצא את עצמו מתקלח במים קפואים. ובכן, כיום אפשר לשים סוף לסאגה באמצעות חימום בגז – חימום מים מהיר, מיידי וללא הגבלה.

 

ברגע שהמים החמים מותנים בכך שבן אנוש ילחץ על כפתור חימום באופן מוקדם, אנשים ימשיכו לקבל הפתעות לא נעימות במקלחת. כאמור, החדשות הטובות הן שעבור רבים העידן הזה הסתיים כבר. אלה נהנים ממצב שבו כל סיבוב של ידית המים החמים במקלחת מובילה לתוצאה אחת – זרם יציב וקבוע של מים חמים. ומה איתכם?

 

חימום מים מהיר. ליהנות ממים ללא הגבלה

 

מערכת לחימום מים בגז – איך זה עובד?

בשורת החימום האוטומטי והמיידי באה ממשאב אנרגיה שזמין כמעט בכל בית בישראל – גז. רובנו רואים בגז בעיקר פתרון לבישול ולעיתים נדירות יותר אמצעי הסקה לבית. לצד שימושים מסורתיים אלו לפני למעלה מעשור פותחה והונגשה לשוק הישראלי טכנולוגיה שמאפשרת לרתום את ‘גז הבישול’ לחימום מים ע”י שימוש בתשתית הגז הביתית הקיימת.

 

כאשר משווים את חימום המים בגז לדוד החשמל המסורתי, מגלים שמערכת הגז מנצחת את התרמוסטט החשמלי בכל פרמטר. ערכנו עבורכם השוואה קצרה: מחמם מים מהיר בגז VS דוד החשמל.

 

חימום מים מהיר תוך שניות

חימום מים בדוד חשמלי לוקח החל מכמה דקות בדודים שמצוידים במערכת חימום מהירה, ועד למעלה מחצי שעה בדוד חשמלי רגיל. לעומת זאת, מערכת החימום בגז מחממת את המים ישירות בצנרת וכל סיבוב של ידית המים החמים מפעילה מצת חימום שפועל בעוצמה כל עוד הידית מסובבת. התוצאה: חימום מהיר ומיידי – בתוך שניות מים חמים יצאו מהברז שבשליטתכם.

 

זמן וכמות המים החמים

בהנחה שהדוד פועל לאורך שעה ארוכה ועכשיו הוא מלא מים חמים, הזמן בו המים יישארו חמים הוא פועל יוצא של נפח הדוד, כלומר בכמות המים שהוא מכיל. דוד רגיל יספיק בדרך כלל לשתי מקלחות או רבע שעה של מים חמים, אחריהן מומלץ לבא בתור לתת לדוד לעבוד כמה דקות הגונות.

 

לעומת זאת, בעת חימום מים מהיר בגז אין שום הגבלה על זמן המקלחת או כמות המים החמים. כל עוד הברז פתוח המים החמים ימשיכו לזרום.

 

משלמים רק על מה שמשתמשים

הבעיה הגדולה של דוד החשמל היא שלמרות מערכות וסתי החום הוא לא נותן באמת חיווי מתי המים באמת חמים ויש נטייה לתת לדוד לעבוד, ולעבוד, ולעבוד…

 

כידוע, דוד החשמל הוא אחד מזוללי החשמל הגדולים בבית ומי שאחראי יותר מכולם בזינוק בהוצאות החשמל בחודשי החורף. בחימום באמצעות בגז הבעיה הזו לא קיימת. הגז קולח (ומחמם) רק כל עוד הברז פתוח וזורמים המים, כך שמשלמים רק על מה שמשתמשים וזה כמעט תמיד משתלם יותר.

 

דלק גז וכרומגן מביאים לכם מחמם מים מהיר

דלק גז, מחברות הגז הזולות והמובילות בישראל יצאה בשיתוף פעולה עם חברת כרומגן, המתמחה במערכות לחימום מים. במסגרתו, דלק גז מציעה ללקוחותיה ולציבור הרחב את מוצרי “חםגז” מבית כרומגן.

 

טכנאי הגז של דלק גז ירכיבו לכם מערכת חםגז בהתקנה פנימית ואתם תיהנו מאספקה קבועה של מים לוהטים בטמפרטורה של 50 מעלות מברז המים החמים. מערכות חםגז מגיעות בשני נפחים – 16 ליטר לדקה או 20 ליטר לדקה.

 

הגיע הזמן להצטרף לרבים אחרים, לחסוך בכסף ובעיקר – להנות ממים חמים, בכל רגע, כל השנה.

 

לפרטים והזמנה: מחמם המים בגז של דלק

 

מים חמים ברגע עם דלק גז

שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה

  iconתהליך הצטרפות

  • 1

   חתימות

   מקבלים מאיתנו טופס חתימה דיגיטלית ומחתימים רוב מבעלי הדירות בבניין
   (51% לפחות)

   arrow
  • 2

   תיאום ומעבר

   מהשלב הזה חברתנו תטפל בכל התהליך עבורכם, תתאם תאריך מעבר מול הספק היוצא, תבצע בדיקות בטיחותיות בכל דירה ותחליף את כל המונים לחדשים – והכל ללא עלות!

   arrow
  • 3

   סיום

   מזל טוב, החל מיום המעבר תשלמו מחיר של עד 30% פחות מהמחיר הקודם

   arrow

  לקבלת הצעת מחיר
  למעבר בניין