מחמם מים בגז בהתקנה פנימית: מה כדאי לדעת?

מחמם מים בגז בהתקנה פנימית: מה כדאי לדעת?

כשזה מגיע לניצול של אנרגיה סולארית אפשר לחוש גאווה בלהיות ישראלי. פה פותח דוד השמש, שיצא לתהילה בכל העולם, כבר במהלך שנות החמישים של המאה הקודמת וגם היום ישראל היא המדינה שבה השימוש במחממי מים סולאריים הוא הנפוץ בעולם, ובמרבית הבתים בישראל תמצאו דודי שמש או מערכות מתקדמות אחרות לחימום מים סולארי.

 

 

דוד השמש הוא המצאה נפלאה, אך בגלל שהוא תלוי במשאב חיצוני שלא עומד לרשותנו כל היממה או כל השנה (אפילו בישראל, שבורכה בהרבה אור שמש יש כמה עשרות ימים בשנה בהם אין מספיק אור שמש ישיר) דוד השמש נדרש לגיבוי.

 

המומחים המובילים בדודי השמש נותנים מענה

מערכת הגיבוי הנפוצה כיום לדודי שמש היא גוף חימום חשמלי שמורכב בתוך הדוד וניתן להדליק אותו לפי הצורך. הבעיה בשימוש בו היא הצורך להמתין דקות ארוכות כדי לחמם את המים בדוד באופן מספק. קל לשכוח להדליק אותו וקל באותה המידה לשכוח לכבות אותו ולבזבז חשמל רב. זה מה שמביא אותנו לאלטרנטיבה לגוף החימום החשמלי – חימום מים מהיר בגז.

 

בקצרה, חימום מים בגז הוא לא בהכרח חיסכון פיננסי, אלא נוחות בלתי מתפשרת וחוויית מקלחת אחרת באמצעות חימום מים מיידי וללא הגבלה. לא יהיה מצב שבו תישארו ללא מים חמים.

 

דלק גז מספקת ללקוחותיה מחמם מים בגז בהתקנה פנימית תוצרת כרומגן, מהיצרנים המובילים בעולם של דודי שמש. המערכת מבצעת את הגיבוי מחוץ לדוד השמש ובהתקנה פנימית של מצת חימום בסמוך לברז (התקנה קומפקטית ואסתטית במיוחד). כאשר המערכת דולקת, סיבוב ברז המים החמים יפעיל את מצת החימום וכל המים שיעברו בברז יתחממו באופן מיידי.

 

מערכת חימום מים בגז – כל היתרונות

כאמור, היתרונות הבולטים של מחמם מים ביחס לגוף החימום המסורתי שרובנו מכירים, הם בגזרת המהירות והזמינות. אין צורך להדליק את הבוילר מראש ולחכות, ואין סכנה שתשאירו אותו דולק ותבזבזו חשמל.

 

לזה צריך להוסיף את הנושא הבטיחותי. בשונה ממה שנהוג לחשוב על שימוש בגז ביתי, כאשר הוא מסופק על ידי גורם מורשה ומקצועי, שגם אחראי להתקין את המערכת ולבדוק אותה מעת לעת, הגז הביתי הרבה יותר בטוח לשימוש מדוד החשמל, שלעיתים מוזנח לשנים על גבי שנים.

 

יתרונות נוספים למחמם מים בגז

 • מנגנון כיבוי להבה אוטומטי כמו גם במנגנון הגבלת טמפרטורה שלא מאפשר למים להתחמם לטמפרטורה מסוכנת שעלולה לגרום כוויות.
 • הגנה מפני קפיאה.
 • הגנה מפני זיהום המים בחיידקי ליגיונלה (חשוב מאוד!).
 • התאמה מלאה עם מערכת החימום הסולארית.

 

דלק גז נרתמת

חברת דלק גז מפיצה כיום מחמם מים בהתקנה פנימית ומחדירה לשוק את כל נושא חימום המים המהיר והמיידי באמצעות גפ”מ. דלק גז מציעה ללקוחותיה את המערכת כולל התקנה ושירות, ויותר ויותר משפחות בישראל כבר נהנות ממים חמים ללא הגבלה ובמחיר זול יותר בהשוואה למתחרים.

שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה

  iconתהליך הצטרפות

  • 1

   חתימות

   מקבלים מאיתנו טופס חתימה דיגיטלית ומחתימים רוב מבעלי הדירות בבניין
   (51% לפחות)

   arrow
  • 2

   תיאום ומעבר

   מהשלב הזה חברתנו תטפל בכל התהליך עבורכם, תתאם תאריך מעבר מול הספק היוצא, תבצע בדיקות בטיחותיות בכל דירה ותחליף את כל המונים לחדשים – והכל ללא עלות!

   arrow
  • 3

   סיום

   מזל טוב, החל מיום המעבר תשלמו מחיר של עד 30% פחות מהמחיר הקודם

   arrow

  לקבלת הצעת מחיר
  למעבר בניין