מחמם מים

מערכות חימום מים בגז - הצטרפו למחמם המים של דלק

מוצרי חםגז מספקים מים חמים ללא הגבלה על פי דרישה ביעילות אנרגטית לשימוש בטוח בבתי מגורים ובבתי עסק. באמצעות חימום מים בגז, המכשירים החכמים מחממים את המים לטמפרטורה מוגדרת מראש של 50 מעלות.

 

לנוחיותכם וביטחונכם, ניתן להוסיף בקר טמפרטורה אינטגרלי באמצעותו ניתן לכוון את הטמפרטורה הרצויה בהתאמה אישית לכל משתמש. צרו קשר לקבלת הצעת מחיר עבור מחמם בגז מומלץ ואיכותי.

מחמם מים בגז - חםגז - מערכת בהתקנה פנימית הקיימת בשני נפחים

 • 16
  ליטר לדקה
 • 20
  ליטר לדקה

למידע נוסף עבור מחממי מים השאר פרטים כאן

מערכות חימום המים הסטנדרטיות מחממות את המים בדוד. אפילו בדודים, שמצוידים במערכת חימום מהירה, דרושה המתנה של כמה דקות.

מנגד, מערכת המופעלת על ידי גז מחממת את המים ישירות בצנרת וכל סיבוב של ידית המים החמים מפעיל מצת חימום שפועל בעוצמה כל עוד הידית מסובבת. התוצאה: בתוך שניות מים לוהטים זורמים מהברז.

מי שמתקין בבית מערכת חימום מים על גז של דלק גז, לא צריך לחכות למים החמים. אף פעם. גם אין הגבלה של מים חמים. אפשר לעשות מקלחות מפנקות ביותר, בימים הכי קרים של השנה. מומלץ.

ככלל, כל עוד מי שמספק את התשתית והגז הוא ספק מקצועי ומורשה, השימוש בגפ"מ (הגז הביתי) נחשב לבטוח מאוד. למעשה, מבחינת בטיחות יש הטוענים כי מערכת חימום מים בגז עשויה בטוחה יותר מפתרונות חימום חשמליים.

במקרה של גז, אין אפשרות "לשכוח את הבוילר דולק" (כל עוד סגרתם את המים) או לגרום, חלילה, לקצר חשמלי.

לא בהכרח. לעיתים גם ההיפך הגמור.

דוד החשמל הוא אחד מזוללי החשמל הגדולים בבית ומי שאחראי יותר מכולם על הזינוק בהוצאות החשמל בחודשי החורף. בעת שימוש בגז הבעיה הזו לא קיימת.

החימום בגז פועל רק כל עוד הברז פתוח וזורמים בו המים, כך שמשלמים רק על מה שמשתמשים, וזה כמעט תמיד גם יותר מומלץ ומשתלם. במיוחד במידה שמצטרפים לדלק גז, הנחשבת לזולה ב-30% לעומת המתחרים. למידע נוסף, קראו על השוואת המחירים בין החברות.

מי שמתקין בביתו מערכת לחימום מים על גז של דלק גז נהנה מאספקה קבועה של מים לוהטים בטמפטורה של עד 50 מעלות מברז המים החמים (טמפרטורת המקסימום שהיא גם בטיחותית). מבחינת הספיקה אפשר לבחור בין מערכת בהתקנה פנימית בספיקה של 16 ליטר לדקה לבין מערכת בספיקה של 20 ליטר לדקה.

השאירו פרטים באתר או צרו קשר עם דלק גז – והזמינו מערכת לחימום מים על גז. נציגי החברה יחזרו אליכם עם הצעת מחיר מותאמת אישית ויענו על שאלות נוספות בנושא תיאום ביקור טכנאי גז מקצועי, יצירת תשתית הולכת גז לחדרי הרחצה ועוד.

iconתהליך הצטרפות

 • 1
  חתימות

  מקבלים מאיתנו טופס חתימה דיגיטלית ומחתימים רוב מבעלי הדירות בבניין
  (51% לפחות)

  arrow
 • 2
  תיאום ומעבר

  מהשלב הזה חברתנו תטפל בכל התהליך עבורכם, תתאם תאריך מעבר מול הספק היוצא, תבצע בדיקות בטיחותיות בכל דירה ותחליף את כל המונים לחדשים – והכל ללא עלות!

  arrow
 • 3
  סיום

  מזל טוב, החל מיום המעבר תשלמו מחיר של עד 30% פחות מהמחיר הקודם

  arrow

לקבלת הצעת מחיר
למעבר בניין